ARAPKIZI KREM

 

Gramajı          : PAKET

Stok Durumu  : Var

 

Kullanımı :                                                                                        Sivilce ve yara izlerinin ardından, tahrip olmuş bölgedeki ölü ve mikroplu dokuları temizleyip yeniden canlandıran, yeni hücre yapımını hızlandıran arap kızı kremi, bilhassa sigara içen kişilerde görülen cilt yüzeyindeki sararma ve cansızlaşmayı ortadan kaldırarak belli bir süre düzenli kullanım sonunda yepyeni ve tazelenmiş bir cilt dokusu sağlar. Sorunlu bölgelerde istikrarlı şekilde kullanılmalı ve lekeler tamamen yok olana değin kullanım bırakılmamalıdır. Arap kızı kremi gözeneklerde biriken yağ ve kalıntıları da temizleyerek yeni siyah nokta oluşumunu da engelleyen tam bir cilt dostu kremdir.

 

Satışımız Toptandır..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Baharat ve gıda sektöründe tüm müşterilerimize sağlıklı ve hijyenik şartlarda, geleneksel aroma ve tadı kaybetmeden, günümüzün modern teknolojisi ve yılların tecrübesi ile harmanlanmış, kaliteli ürünler sunmaktır.
Kına özellikle Arabistan’da yetişen kına ağıcının yapraklarının kurutulup öğütülmesi ile elde edilen bir toz. Bu ağaç büyüklük itibariyle Arabistan kirazı (sedir ağacı)na, yaprakları da zeytin yaprağına benzer. Kına (hına) ile erkekler saç ve sakallarını,
Sürekli yeni ürün çeşitlerini artırarak hizmetinize sunmaktan mutluluk duyuyoruz